wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dostawa
  • do 13
  • POINT GROUP S.C. Anna Laszczak, Zdzisław Laszczak
  • POINT GROUP S.C. Anna Laszczak, Zdzisław Laszczak
    NIP: 1132454891

  • E-mail:sklep@sportforyou.com.pl
  • Telefon+48 601 26 27 98
  • Godziny działania sklepupn-pt 09-17
  • Kod QR - POINT GROUP S.C. Anna Laszczak, Zdzisław Laszczak

Dostawa

Opłaty i sposób wysyłki:
Towary zamawiane w sklepie internetowym wysyłane są jako paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej In'Post lub Poczty Polskiej.
Zamówienia internetowe płatne przy odbiorze wysyłamy za pośrednictwem kuriera lub pocztex kurier (Poczta Polska)
Wszystkie stoły do tenisa stołowego wysyłane są pod wskazany adres na terenie kraju na koszt  ( w zależności od typu stołu na koszt sklepu lub koszt klienta). Forma dostawy (firma kurierska lub transport własny sprzedającego) ustalana jest indywidualnie.
Wysyłki za granicę dokonujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie po uprzednim ustaleniu kosztów wysyłki.

Czas realizacji i dostawy:
Zamówienia realizowane są (tj. przygotowywane do wysyłki) w ciągu 24h (kurier) i 48h (poczta) od dnia zaksięgowania wpłaty (przelew) lub telefonicznego potwierdzenia zamówienia (pobranie), o ile zamówiony towar dostępny jest w magazynie. Czas dostawy towaru do klienta może różnić się w zależności od wyboru formy dostawy: firma kurierska - do 2 dni roboczych, Poczta Polska - do 4 dni roboczych. Zamówienia płatne przy odbiorze zawsze przed realizacją i wysyłką potwierdzamy telefonicznie. Towary niedostępne w magazynie w chwili złożenia zamówienia zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, w przypadku towarów trudno dostępnych, realizacja zamówienia może się wydłużyć. O przewidywanym czasie oczekiwania na zamówiony towar poinformujemy klienta telefonicznie w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z klientem z powodów od nas niezależnych (błędny numer telefonu, brak odbioru, niedostępność), czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl